KOMANDA
Goda KaniušonytėPsichologė Įstaigos vadovė Lektorė REGISTRUOTA EUROPOS PSICHOLOGĖ Esu psichologė (bakalauro ir magistro kvalifikaciją įgijau Vilniaus universitete, šiuo metu studijuoju doktorantūrą Mykolo Romerio Universitete, disertacijos tema - pozityvi jaunimo raida ir šeimos kontekstas), viena iš viešosios įstaigos „GEBU“ įkūrėjų ir nuo 2012 metų įstaigos vadovė. Turiu ketverių metų tiek mažų, tiek didelių projektų vykdymo ir administravimo patirtį (iš jų finansuoti Vilniaus miesto savivaldybės ir Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programos). Turiu suaugusių ir paauglių psichologinio konsultavimo patirties. Nuolat keliu savo kompetenciją ir gilinu žinias įvairiuose profesiniuose mokymuose ir seminaruose. Šiuo metu įpusėjau psichodramos podiplomines studijas ir jos metodus taikau savo darbe. Taip pat keliu savo profesinę kvalifikaciją profesionaliose supervizijose. Su kolegėmis įgyvendinant projektą „Atotolio šeimų centro steigimas ir veiklos plėtra“ esu sukūrusi vaikų socialinių ir emocinių įgūdžių ugdymo programą ir apmokius ją vesti savanorius. 2017 apsigyniau daktaro disertaciją tema "OPTIMALUS PAAUGLIŲ PSICHOSOCIALINIS FUNKCIONAVIMAS IR SUVOKTAS TĖVŲ ELGESYS: RAIDOS TRAJEKTORIJOS IR POKYČIO MECHANIZMAI". Taip pat turiu nemažai patirties atrenkant, motyvuojant ir apmokant savanorius. Šios patirties semtis pradėjau dar studijų metu, aktyviai dalyvaudama Lietuvos psichologijos studentų asociacijos veikloje bei organizuojant Lietuvos psichologų sąjungos renginius. Esu sukūrus ir vedus ne vieną seminarą tėvams ir mokytojams apie santykius su vaikais, vaikų jausmus, migracijos pasekmes šeimai.
|
Inga Truskauskaitė-KunevičienėPsichologė
Projektų vadovė Lektorė REGISTRUOTA EUROPOS PSICHOLOGĖ Psichologės kvalifikacinį laipsnį įgijau Vilniaus universitete, psichologine praktika užsiimu nuo 2009. Esu trumpalaikes, šiuo metu daugiausiai vedu ilgalaikes psichologines grupes. Nuo 2012 m. užsiimu individualiu psichologiniu konsultavimu, turiu grupinio darbo su vaikais ir paaugliais patirties. Esu viena iš socialinių-emocinių įgūdžių ugdymo programos, skirtos 4-7 klasių vaikams bei pozityvios jaunimo raidos skatinimo programos paaugliams, bendraautorių. Dirbdama konsultacinį darbą susiduriu su įvairaus spektro klientų sunkumais: santykių su partneriu, vaikais ir tėvais problemomis, traumuojančių įvykių ir jų pasekmių išgyvenimu, emociniais sunkumais, tokias kaip nerimastingumas ar depresiškumas, savireguliacijos problemomis ir kt. Turiu mokymų vedimo patirties įvairioms tikslinėms grupėms – studentams, tėvams, mokytojams, psichologams ir socialiniams darbuotojams, medikams ir kt. – formalaus ir neformalaus ugdymo sektoriuose. Vaikų ir paauglių psichologiniais sunkumus, jų sprendimo būdus ir atsparumo didimo galimybes analizuoju doktorantūros studijose ir rengiamoje disertacijoje, kurios tema yra susijusi su intervencinių programų, skirtų mokyklinio amžiaus vaikams, efektyvumu bei dirbdama moksliniame projekte POSIDEV. Turiu supervizijų (profesinio konsultavimo) vedimo patirties bei pati nuolat dalyvauju supervizijose ir keliu kvalifikaciją įvairiuose seminaruose ir mokymuose. Esu įgyvedinusi tiek mažos, tiek didelės apimties projektų, susijusių su vaikų emocinių ir elgesio sunkumų prevencija ir įveika. Nuolat dalyvauju mokslinėse konferencijose Lietuvoje ir užsienio šalyse, rengiu mokslines publikacijas ir straipsnius visuomenei psichologinėmis temomis.
|
Lina Gervinskaitė-PaulaitienėPsichologė
Projektų vadovė Lektorė REGISTRUOTA EUROPOS PSICHOLOGĖ Esu įgijusi klinikinės psichologijos magistro laipsnį, šiuo metu studijuoju psichologijos krypties doktorantūroje Vilniaus universitete. Vaikų ir paauglių psichine sveikata domėjausi rašydama bakalauro, magistro darbus, doktorantūros studijų metu gilinuosi į raidos psichopatologiją, tėvų ir vaikų santykių svarbą sėkmingai vaiko raidai. Individualaus ir grupinio psichologinio konsultavimo įgūdžius pradėjau lavinti profesinės praktikos metu Vilniaus psichikos sveikatos centre, Konsultacinio skyriaus dienos stacionare. Vėliau praktinį psichologinį darbą dirbau Gerontologijos ir reabilitacijos centre. Šiuo metu konsultuoju individualiai Vilniaus universiteto Psichologinių tyrimų ir mokslinių inovacijų mokymo centre bei Viešojoje įstaigoje “GEBU”. Turiu darbo patirties su skirtingais klientais ir jų sunkumais. Konsultuoju klientus, susiduriančius su iššūkiais priimant sprendimus sudėtingose gyvenimo situacijose, patiriančius socialinių sunkumų, sergančius depresija, patyrusius sukrečiančių išgyvenimų gyvenime, negebančius spręsti konfliktų šeimose, užmegzti ir/ar tarpasmeninių santykių su artimaisiais, vaikais, kitais žmonėmis. Profesinę kvalifikaciją keliu profesinės priežiūros grupėse, praktiniuose seminaruose ir mokymuose, mokslinėse konferencijose. Skaitau pranešimus ir vedu seminarus vaikų psichinės sveikatos, šeimos santykių temomis. Darbo su savanoriais gebėjimus pradėjau lavinti dirbdama Lietuvos psichologijos studentų asociacijoje, vėliau dalyvaudama Lietuvos psichologų sąjungos veikloje. Įgyvendinant Šveicarijos ir Lietuvos bendradarbiavimo programos projektą “Atotolio šeimų centro steigimas ir veiklos plėtra” darbo su savanoriais gebėjimus įtvirtinau dalyvaudama mokymuose ir dirbdama praktinį darbą. Šio projekto rėmuose dirbau su savanorių pritraukimu, atranka ir mokymu (skirtu darbo su vaikų grupėmis kompetencijų ugdymui ir pasirengimui dirbti su specialia vaikų socialinių-emocinių įgūdžių lavinimo programa). Projekto metu vedžiau grupines supervizijas savanoriams po kiekvieno jų pravesto užsiėmimo vaikams. Dirbdama viešojoje įstaigoje “GEBU” kartu su kolegėmis esu įgyvendusi Vilniaus miesto savivaldybės finansuojamų projektų, didelės apimties Šveicarijos ir Lietuvos bendradarbiavimo programos finansuotą projektą. Taip pat esu viena iš Lietuvos mokslo tarybos finansuojamo mokslininkų grupių projekto vykdytojų.
|
Dalia MackelienėPsichologė Projektų vadovė Lektorė REGISTRUOTA EUROPOS PSICHOLOGĖ Esu psichologė – bakalauro ir magistro kvalifikaciją įgijau Vilniaus universitete. 2008-2009 metais Stažavausi Europos parlamento Lygių galimybių ir įvairovės skyriuje. Šiuo metu dirbu psichologe VšĮ „Gebu“ bei vyr. specialiste, atsakinga už personalo plėtrą, Vilniaus universiteto bibliotekos Komunikacijos ir informacijos skyriuje. Profesinio pasirinkimo tema pradėjau domėtis studijų metais, tai tęsiau dirbdama Vš „A. C. Patria“ profesinio orientavimo konsultante ir psichologe įgijau dar platesnės vertingos darbo praktikos – turiu trijų metų darbo su valstybės globoje augusiais vaikais ir jaunuoliais patirties. Esu sukūrusi ir vedus ne vieną seminarą socialinių įgūdžių formavimo, profesinio pasirinkimo, darbo paieškos Turiu patirties atrenkant, motyvuojant ir apmokant savanorius, juos palydint savanoriško darbo eigoje. Šios patirties semtis pradėjau dar studijų metu organizuodama vasaros ugdomąsias stovyklas vaikams ir jaunuoliams, aktyviai dalyvaudama Lietuvos psichologijos studentų asociacijos bei jau vėliau dalyvaudama Lietuvos psichologų sąjungos veikloje. Taip pat esu sėkmingai dalyvavusi Jaunimo psichologinės paramos centro (JPPC) programos „Jaunimo linija“ savanorių parengiamuosiuose kursuose, vėliau trejus metus dirbau konsultante. Esu vaikų socialinių ir emocinių įgūdžių ugdymo programos bendraautorė, kuri buvo sukurta įgyvendinant projektą „Atotolio šeimų centro steigimas ir veiklos plėtra“. Dirbti, remiantis šia programa, apmokyta grupė organizacijos savanorių. Vedu mokymus darbuotojams, ketinantiems išvykti darbui į užsienį apie psichologinius pokyčio aspektus bei santykius su vaikais, vaikų jausmus, migracijos pasekmes šeimai. Taip pat esu rengusi savanorius, ketinančius išvykti savaonoriškam darbui į užsienį. Turiu suaugusių ir paauglių psichologinio konsultavimo patirties. Konsultuoju klientus, susiduriančius su įvairiais gyvenimo sunkumais: tarpasmeninių santykių, profesinio pasirinkimo, iššūkiais priimant sprendimus sudėtingose gyvenimo situacijose. Nuolat gilinu savo kompetenciją bei žinias įvairiuose profesiniuose mokymuose ir seminaruose. Savo profesinę kvalifikaciją keliu profesionaliose supervizijose. |